باغدار و کشاورز
باقالی سبز،باقالی خشک سبز،باقالی سبزدولپه شده فریزری و بخارپز .. خشک کن طلایی یعنی کاهش هزینه های شما تا 90 درصد.. فقط با یک دستگاه.. زعفران ، پسته ، گردو ، کیوی ، بادام ، قارچ ، خشک کن گیاهان دارویی ، نعناع ، جعفری ، انگور .. همه فقط با یک دستگاه.. صنایع تبدیلی ارزان قیمت ، باغ و کشاورزی .. خشک کردن انواع سبزیجات .. همه لوازموجود است .. خشک کردن انجیر.. خشک کردن زردآلو.. خشک کردن آلوچه.. خشک کردن آلو خورشتی با هسته ، همه فقط با یک دستگاه.. خشک کردن بذر گوجه فرنگی.. خشک کردن زرشک.. خشک کردن توت سفید ..خشک کردن گوجه فرنگی.. همه فقط با یک دستگاه.. خشک کردن خربزه.. خشک کردن طالبی.. خشک کردن هندوانه.. خشک کردن سیب درختی ، خشک کردن زعفران به روش اسپانیائی ... پنج سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش .... در شهر خودتان به شما تحویل میگردد

پرداخت حقوق به بیکاران


جزئیات پرداخت حقوق به بیکاران
تاریخ خبر ، سه شنبه ، 1 شهریور 1390

مجلس به دنبال تصویب طرحی است که طی آن به مدت 24ماه و تا زمان پیدا شدن شغل، کارجویان مجرد ماهیانه 300 هزار تومان و متاهلان 350 هزار تومان دریافت کنند و 50 ماهه آن را بازپس دهند که در این صورت قسط هر کارجوی مجرد ماهیانه 144هزار تومان و هر بیکار متاهل نیز 168هزار تومان خواهد بود.
اردیبهشت ماه سال 89 بود که 70 نماینده مجلس با تهیه طرحی موضوع پرداخت حقوق به فارغ التحصیلان دانشگاهی را مطرح و به دنبال تدوین ساز و کار اجرایی آن افتادند.

در قالب این طرح قرار بود تا جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی به شرط احراز شرایطی از حقوق ماهیانه در زمان بیکاری تا پیدا شدن شغل بهره مند شوند. البته ارائه مدرک مهارتی فنی و حرفه ای و یا شرط سنی از جمله مسائلی بود که در این طرح مطرح و از آن صحبت شد.

طرح اولیه پرداخت حقوق به بیکاران

به عبارت دیگر اتخاذ شرایطی مانند داشتن حداقل یکسال کارت بیکاری، گذراندن حداقل یک دوره آموزش فنی و حرفه ای خود به خود باعث ریزش درصد قابل توجهی از بیکارانی بوده است که امکان دریافت کمک های مالی دولت را نخواهند یافت و مشخص نیست که چه تعداد از کارجویان فارغ التحصیل دانشگاهی می توانند از مزایای بیمه بیکاری در زمان جستجوی شغل برخوردار شوند.

با این حال، مجلس در مرداد ماه سال 89 طرح یک فوریتی پرداخت حقوق به بیکاران زیردیپلم تا فوق لیسانس را به تصویب رساند. از آن زمان به بعد تا هفته گذشته که رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب پرداخت حقوق به بیکاران مجرد و متاهل در این کمیسیون خبر داد، تقریبا از این طرح خبری نبوده است.

محل تامین اعتبار کجاست؟

البته رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس محل تامین اعتبار لازم برای پرداخت حقوق به چند میلیون نفر بیکار را اعلام نکرده اما اگر منظور تامین از محل هدفمندی یارانه هاست که احتمالا با چالش روبرو خواهد شد چرا که دولت هنوز موفق به پرداخت بخش های قابل توجهی از منابع پیش بینی شده نشده است و فقط توانسته مبالغی را به حساب مردم واریز کند.

براساس محاسبات ارائه شده توسط کمیسیون اجتماعی مجلس هر بیکار مجرد در مدت زمان 2 سال 7 میلیون و 200 هزار تومان و هر متاهل بیکار نیز 8 میلیون و 400 هزار تومان دریافت خواهد کرد که اگر قرار باشد در اقساط 50 ماهه آن را بازپس دهند، برای مجردان قسط ماهیانه 144هزار تومانی و برای متاهلان نیز اقساط ماهیانه 168هزار تومانی در پی خواهد داشت.

"قبرستان طرح‌ها" یا مذاکره با بانک‌ها؟

با این حال به نظر نمی رسد که دولت بتواند چنین ارقامی را به راحتی تامین و در اختیار بیکاران قرار دهد، پس به نظر می رسد بعد از تصویب مجلس این طرح یا راهی بایگانی و "قبرستان طرحهای راکد" خواهد شد و یا اینکه دولت باید مانند طرح کارت اعتباری کارگران برای تامین منابع مورد نیاز با بانک ها وارد مذاکره شود.

حال اگر کار به مذاکره با بانکها بکشد که احتمالا کارجویان باید وارد چرخه دریافت تسهیلات از بانکها و ارائه ضامن و هفت خوان رستم شوند که باید به اینگونه مسائل سود احتمالی تسهیلات بانکی را نیز افزود، هرچند که قرض الحسنه و با نرخ سود پایین تعریف شود.

طبق آخرین آماری هم که مرکز آمار ایران طی فصل بهار 89 ارائه کرد 3 میلیون نفر در کشور بیکارند و با فرض اینکه از آن زمان به بعد بیکاران جدیدی نیز به این تعداد اضافه نشده باشند و باز هم با فرض اینکه همه جویندگان کار کشور مجرد باشند، ماهیانه رقمی بالغ بر 900 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت حقوق به آنها لازم است.

اگر 50 درصد از بیکاران را نیز متاهل بدانیم در مجموع رقمی بالغ بر 975 تا 1000 میلیارد تومان هر ماه باید به حساب های افراد جویای کار تا 2 سال واریز شود. اینکه دولت بتواند چنین رقمی را تامین و یک ساز و کار دقیق را هم برای شناسایی و ثبت نام از کارجویان تدوین کند، هم داستان دیگری است.

هزینه 1000میلیارد تومانی در هر ماه

همچنین، اینکه برخی به امید دریافت کمکهای دولتی به اشتغال پنهان رو بیاورند و به امید دریافت 300 تا 350 هزار تومان مازاد بر درآمد خود در ماه چه با همکاری کارفرما و چه بدون آن، دست به راه های دورزدن قانون بزنند نیز موضوعی مهم است که به بالا رفتن هزینه های چنین طرح های بلندپروازانه ای دامن می زند و روند اجرای آن را نیز دچار چالش خواهد کرد.

هزینه حدود 1000 میلیارد تومانی در هر ماه طبق گفته های رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس محاسبه شده است که وی عنوان کرد برای کارجویان مجرد و متاهل کشور 300 تا 350 هزار تومان پرداخت می شود. حال اگر در زمان اجرای طرح با تبصره و استثنائاتی تعداد مشمولان طرح را کاهش دهند، نیز در آینده نزدیک مشخص می شود.


تولید محصولات برتر و درجه یک با خشک کن طلایی، همیشه طلایی با خشک کن های طلایی


از جمله تولیدات دیگر خشک کن طلائی ساخت انواع سیستمها و دستگاه ها از جمله ژرمیناتور بذر ـ انواع انکوباتور ـ کابینت کشت بافت ، کابینت رشد گیاه ـ قفسه های نوری کشت بافت ، قفسه های نوری گیاهی اتاقک های کشت بافت ، اتاقک های رشد گیاه ـ گلخانه های تحقیقاتی تجهیزات کشت بافت و نشا . دستگاههای جوجه کشی جهت مرغ ، اردک ، غاز، قرقاول ، کبک ، بلدرچین ، شتر مرغ، بوقلمون و سایر طیور ـ با ارزانترین قیمت ها با انواع سیستم های کنترل هوشمند 


راستی میدانید هر کدام از دستگاه های بالا چه نقش بزرگی در باغداری و کشاورزی و ایجاد پایداری در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر ها دارد

تماس مکاتبه ای با خشک کن طلائی

ka.armoun@gmail.com

به امید دیدار